Güvenilir ürün, Ücretsiz kargo

Mersin Silifke limon bahçemizden merhaba;

Sizin için özenle yetiştirdiğimiz sağlık ve vitamin deposu limonlarımızı, yine özenle toplayıp sizlere göndermek için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Sizlere en güzelini gönderebilmek için, bahçemize olan inancımızla günümüz internet teknolojisini birleştirip güvenle alışveriş yapabileceğiniz ve gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz sadecelimon mağazamızı kurduk. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ve sipariş veren tüm müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

Her siparişinizi özenle kontrol ediyor, paketliyor ve 48 saat içerisinde gönderiyoruz. Gönderilerimiz sizlere ulaştırmak için Yurtiçi kargo firması ile çalışıyoruz. Siparişlerinizi takip etmek için kargo firmasının Kargom Nerede sayfasını kullanabilirsiniz.

Siparişlerde ödemeyi kredi kartı ile 3D olarak tahsil edilmektedir ve güvenli alışveriş için 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Sitemizin başlığında belirttiğimiz limon reçeli, limon suyu, limonlu lokum, limonlu kek ve diğer limonlu ürünlerimiz ile ilgili çalışmalarımız henüz tamamlanmadı, güzel ürünler sunabilmek için özenle çalışıyoruz.

Şimdiden afiyet olsun. İyi alışverişler.


Warning: include(altbolum.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u8131268/sadecelimon.com/sozlesme/hakkimizda.php on line 26

Warning: include(): Failed opening 'altbolum.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u8131268/sadecelimon.com/sozlesme/hakkimizda.php on line 26