Güvenilir ürün, Ücretsiz kargo

İade Bilgisi

SadeceLimon.com sosyal medya adresleri üzerinden yada internet sitesinden satın aldığınız tüm ürünlerin tamamı yerlidir. Ayrıca ürünlerimiz sağlık açısından önem teşkil ettiği için ürünlerimizde iade kabul edilmemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kargo

Sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız meyvelerimiz 24 saat içerisinde sizin için hazırlanıp kargoya teslim ediyoruz. Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe saat 14:30'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Cuma, Cumartesi, Pazar günleri verdiğiniz siparişlerinizi ise meyvelerimizin tazeliğini korumak adına bir sonraki Pazartesi günü kargoya teslim ediyoruz

Alışveriş Güvenliği

Sitemizden gerçekleştireceğiniz alışverişler Iyzico.com ve BKMExpress entegrasyonu ile gerçekleşmektedir. Ayrıca ödemelerinizde kapıda ödeme yada banka havalesi yönteminide kullanabilirsiniz. SadeceLimon.com sizden kredi kartı bilgilerinizi talep etmez verdiğiniz bilgiler Iyzico.com ve BKMExpress tarafından kullanılmaktadır.

Ayıplı Ürünlerde İade

Siparişinizi getiren kargo elemanı ürünü size teslim ettiğinde eğer bir ayıp tespit ederseniz lütfen aynı anda geri iade de bulununuz. Kargo elemanına teslim edilmeyen ürünler iade kapsamına girmeyecektir.